MHP'li Bülbül'den Erken Seçim Tartışmalarına Net Cevap SİYASET

MHP'li Bülbül'den Erken Seçim Tartışmalarına Net Cevap

MHP'li Bülbül'den Erken Seçim Tartışmalarına Net Cevap

MHP Grup Başkanvekili Muhammed Levent Bülbül, MHP'nin geçmişte küresel oyunları bozmak için erken seçim istediğini söyledi.

MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, Türk Milletinin ve Devletinin gündeminde erken seçim olmamasına rağmen Devletin verdiği beka mücadelesinin erken seçim tartışmalarıyla baltalanmaya çalışıldığını söyledi.

 

TÜRK MİLLETİNİN VE DEVLETİNİN GÜNDEMİNDE ERKEN SEÇİM YOKTUR

 

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında net bir şekilde anlaşılmaktadır ki; Türkiye düşmanlarının hain emellerine hizmet vazifesi, CHP ve dostlarına verilmiştir. CHP almış olduğu bu vazifeyi işporta usulüyle yürütmekte, nerede bir istismar alanı görse, tezgâhı oraya açmaktadır. Bu işporta düzeninin en heyecanlı temsilcilerinden biri de CHP’li Özgür Özel’dir. Özgür Özel yapmış olduğu basın toplantısında erken seçim meselesini gündemde tutmaya çalışmış. Oysa ne milletin ne de devletin gündeminde erken seçim vardır.

 

DEVLETİMİZ BEKA MÜCADELESİ ERKEN SEÇİM TARTIŞMALARIYLA BALTALANMAYA ÇALIŞILIYOR

 

CHP’li Özel sosyal ve ekonomik meseleler üzerinden kaos ve kriz çığırtkanlığı yapmaktadır. CHP ekonomik kriz ve erken seçim tartışmalarıyla, toparlanma sürecinde olan ekonomide belirsizlik ve tedirginlik yaratmaya çalışmaktadır. CHP; milletimizin ve devletimizin Anavatan’da, Mavi Vatan’da ve Yavru Vatan'daki Beka mücadelesini erken seçim tartışmalarıyla baltalamaya çalışmakta, ülkemizin haklarını gasp etmeye çalışan muhasım güçlere gönüllü partnerlik yapmaktadır.

 

MHP GEÇMİŞTE KÜRESEL OYUNLARI BOZMAK İÇİN ERKEN SEÇİM İSTEMİŞTİ

 

MHP ise Önce Ülkem ve Milletim anlayışı ile her türlü bedeli göze almış ve alabilecek olan büyük bir şuur abidesidir. MHP’nin geçmişte gündeme gelen erken seçim talepleri ile CHP’nin erken seçim talebi arasında, Özgür Özel'in kavrayamayacağı önemli farklar bulunmaktadır. MHP; her defasında Türk Milletine tezgâh kurmaya çalışan şer odaklarının planlarını yerle bir etmek için erken seçim talep etmiştir. Netice olarak da bu oyunlar bozulmuştur. CHP ise Türk Milleti’ne ve Türkiye’ye düşmanca emeller besleyenlerin ekmeğine yağ sürmek için erken seçim talep etmektedir. CHP’nin ortaya koyduğu bu siyaset, Milli olmaktan uzak samimiyetten yoksundur. Bu haliyle CHP bir muhalefet partisi olmaktan çok Milli Güvenlik sorunu haline gelmiştir.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz