Minikler’de üçüncü hafta heyecanı SPOR

Minikler’de üçüncü hafta heyecanı

Minikler’de üçüncü hafta heyecanı

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalleler arası Minikler Futbol Turnuvası’nda üçüncü hafta da çekişmeli geçti. Bol gollü geçen karşılaşmada minikler performansları ile renkli mücadelelere sahne oldular.

 

Adapazarı Belediyesi tarafından bu yıl 16’ncısı düzenlenen Mahalleler Arası Minikler Futbol Turnuvası’nda, üçüncü hafta maçları yapıldı. Düzenlenen turnuvada Hızırtepe ile Mithatpaşa, Yahyalar ile Karaköy, Yenigün ile Kurtbeyler, Tepekum ile Mahmudiye, Maltepe ile Korucuk, Rüstemler ile Taşkısığı mahalleleri karşı karşıya geldi.

 

Harika Mücadele

Aygın Halı Saha’da düzenlenen mahalleler arası minikler futbol turnuvasında Hızırtepe Mithatpaşa’yı 4-0, Yahyalar Mahallesi Karaköy’ü 8-1, Yenigün Mahallesi Kurtbeyler’i 9-0,Tepekum Mahallesi Mahmudiye’yi 10-1, Maltepe mahallesi Korucuk’u 5-4, Rüstemler Taşkısığı Mahallesi’ni 3-2 mağlup etti.

 

26 Takım Bulunuyor

Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen Mahalleler arası Minikler Futbol Turnuvası’nda 12 yaş ve altındaki oyunculardan oluşan toplam 26 takım büyük bir mücadele sergiliyor. Mahalle muhtarları ve mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği karşılaşmalar büyük coşkuyla izleniyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz