"Ortağımı vurdum gelin beni alın" GÜNCEL

"Ortağımı vurdum gelin beni alın"

Geyve’de emlakçılık yapan S.K ile iş ortağı Ergün Gürsoy arasındaki alacak verecek meselesi ölümle sonuçlanmıştı. S.K ortağından aldığı borcu taksitle ödemesine rağmen senedini alamadığı için vurduğunu iddia etti.

Geyve’de büyük şaşkınlık yaratan cinayet sonrası polis zanlıyı olay yerine getirerek tatbikat yaptırdı. Cumhuriyet Savcısı ve polis eşliğinde emlakçı ofisine gelen zanlı cinayeti nasıl işlediğini detaylarıyla aktardı. S.K’nın emniyet verdiği ifadede ortağı Ergün Gürsoy’dan 30 bin lira borç para aldığını ve taksitlerle borcunu ödemesine rağmen imzaladığı senet nedeniyle tartışmaya başladıklarını söyledi.

Ortağımı vurdum

Tartışmanın büyümesi üzerine silahını çıkararak Ergün Gürsoy’a ateş ettiğini ifade eden zanlı, ortağının yere düşmesinin ve ilk şokun ardından polisi arayarak, "Gelin beni alın ortağımı vurdum" dediğini beyan etti. Cumhuriyet Savcısı ve polis nezaretinde zanlıya polis şapkası ve çelik yelek giydirilerek olay yeri tatbikatının yaptırıldı ardından S.K. tutuklanması talebiyle mahkemeye sevk edildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz