Özüm; Bu takımın taraftarı olmak gurur verici SİYASET

Özüm; Bu takımın taraftarı olmak gurur verici

Özüm; Bu takımın taraftarı olmak gurur verici

‘Sakaryaspor hedefine mutlak varacak’

Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Rıdvan Özüm her hafta olduğu gibi yine tribünlerde ki yerini aldı. Özüm, "Bu takımın taraftarı olmak onur verici. Taraftarıyla bütünleşen ekibimiz hedefine mutlaka varacaktır" dedi.

 

GURUR DUYDUM

Adapazarı Belediye Başkan Aday Adayı Rıdvan Özüm Sakaryaspor’un lider olarak taraftarının önüne çıktığı ilk maçta yine tribünlerde ki yerini aldı. 90 dakika taraftarı olduğu takımına destek veren Özüm yaptığı açıklamada, “Şehir takımıyla bütünleşti. Tribünlerde ki coşku, maç öncesi yapılan hazırlıklar bir hasretin, özlemin giderilmesi için emek gerektiğinin göstergesiydi. Belki ligin adı 2.Lig ama statta oluşan atmosfer Süper Lig’in bile üstündeydi. Hem taraftarı olduğum takımımla hem de günlerce hazırlık yapan, emek harcayan taraftarın bir parçası olmaktan onur duydum, gurur duydum” dedi.

 

TEŞEKKÜR ETTİ

Sakaryaspor’un mutlaka hedefine varacağına inandığını aktaran Rıdvan Özüm, “Sakarya Stadı’nda takımının kazanması için 90 dakika tezahürat yapan, maça gelemeyip dualarıyla gönülden destek veren binlerce taraftarıyla Sakaryaspor mutlaka hedefe varacaktır. Bu inanç, bu azim ve en önemlisi yoğun emek harcanan bir işin sonu mutlaka başarı olacaktır. Muhteşem atmosferi hazırlayan taraftarımıza, coşkuya ortak olan başkan ve ekibine, sahada aslanlar gibi mücadele eden futbolcularımıza ve onları maça hazırlayan teknik heyete şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz