Projeler anlatıldı SİYASET

Projeler anlatıldı

Projeler anlatıldı

Saadet Partisi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Abay ve Adapazarı Belediye Başkan Adayı Abidin Birinci Cevatbey ve Kurtoğlu pasajı esnaflarıyla buluştu. Esnafların sorunlarını dinleyen Saadet partili Başkan adayları, çözüm önerileri konusunda Saadet partisinin projelerini anlattılar.

 

Çözümler belli

Daha güzel ve yaşanabilir bir Sakarya için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Fahrettin Abay, kenti birlikte yönetim modeliyle yöneteceklerini söyledi. Abay “Amerika'yı yeniden keşfetmeye gerek yok. Sorunlar belli, çözümler de belli. Halkımızla el ele vererek bu kenti yönetmeye talibiz” dedi.

 

Herkes korunacak

Sakarya’nın zenginliklerini ve kaynaklarını kullanırken kenti hakettiği yere getireceklerini belirten Fahrettin Abay “ Bu sayede esnafımız, üreticimiz ve tüm kesimlerimiz korunacak, bereketlenecektir. Milli Görüş Belediyeciliği bunu yaparken israftan uzak duracak ve kaynakları etkin hale getirecektir.

 

Sakaryalı yönetecek

Biz Sakarya’nın her yerine eşit ve adil bir hizmet sunacağız. İnşallah gördüğümüz bu destekle 1 Nisan'da görevi devralacağız. SakaryayıSakaryalılarla yöneteceğiz. Buradaki esnaf kardeşlerimiz bizlere güvenliklerini beyan ederek çok doğru bir karar verdiler” diye konuştu.

 

“Sakarya hakettiği noktaya gelecek”

Saadet Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Fahrettin Abay “Kentin zenginliklerini ve kaynaklarını kullanarak israftan uzak bir yönetim sergileyeceğiz. Halkımızın desteğiyle Sakarya hak ettiği noktaya gelecek” dedi.

Akşam ziyaretleri kapsamında Serdivan da ki  Bosna sancak derneğini ziyaret eden Bay, dernek yetkilileri ile fikir alışverişinde bulundu

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz