RTÜK Başkanı Şahin Aynalıkavak Sohbetleri’nde YAŞAM

RTÜK Başkanı Şahin Aynalıkavak Sohbetleri’nde

RTÜK Başkanı Şahin Aynalıkavak Sohbetleri’nde

Adapazarı Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Aynalıkavak Sohbetleri’nin Ocak ayı onur konuğu, RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin. AA Bölge Müdürü Salih Yalçıntaş moderatörlüğünde gerçekleşecek program, 24 Ocak Cuma, 18.30’da Tarihi Aynalıkavak Meydanı’nda başlayacak.

 

Adapazarı Kültür Sanat

Adapazarı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında her ay önemli konu ve konuklarla gerçekleştirilen Aynalıkavak Sohbetleri’nin Ocak ayındaki onur konuğu RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin. Anadolu Ajansı Bölge Müdürü olan gazeteci Salih Yalçıntaş, Adapazarı’na olan sevgisi ile tanınan Şahin ile Tarihi Uzunçarşı’da bulunan Aynalıkavak Meydanı’nda sohbet edecek ve Adapazarı anıları konuşulacak. Program 24 Ocak Cuma günü saat 18.30’da başlayacak.

 

Ebubekir Şahin Kimdir?

1974 doğumlu olan Ebubekir Şahin, Ortaöğrenimini Adapazarı Mithatpaşa Lisesi’nde tamamladı. Birçok kamu kurumunda üst düzey yöneticilik yapan Şahin, 23 Ocak 2019 tarihinde  Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanlığına atanmış ve halen görevini sürdürmektedir.

 

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz