Saadet’in Karasu ilçe divanı yapıldı… SİYASET

Saadet’in Karasu ilçe divanı yapıldı…

Saadet’in Karasu ilçe divanı yapıldı…

“İnsanlığın kurtuluşu, ülkemizin refahı için çalışıyoruz…”

 

Saadet Partisi Karasu İlçe Başkanlığı Aralık ayı ilçe Divan Toplantısı yoğun ve coşkulu bir ortamda gerçekleşti. Saadet Partisi Karasu İlçe Teşkilatı, aylık ilçe divan toplantısını İlçe binasında yaptı. İlçe yönetimi ve mahalle temsilcilerinin hazır bulunduğu toplantıya Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Ömer Ayhan ve Pamukova Belediye Başkanı İbrahim Güven Övün de katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun, “Bugün bu çatı altında yaptığımız toplantıları, daha büyük salonlarda daha fazla belediye başkanlarımızın katılımıyla yapma arzusu içerisindeyiz” dedi.

Coşkun, “Ülkemize hizmet aşkıyla tutuşan Saadet Partililer olarak, zamları ürünlere değil, asgari ücretlere, kaliteli tarım politikalarıyla çiftçimizin mahsulüne yapmak istiyoruz” diyerek üretimin önemine değindi.  Coşkun, “Bununla beraber adil vergi düzeni ile esnafımızı kalkındırmak ve bozulan kardeşlik köprülerini yeniden inşa etmek, enkaza dönmüş ahlak ve maneviyatımızı yeniden kazanmak için de Saadet Partisi’ni iktidara taşımanın şart olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

Karasu İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun partililere hitaben konuşmasında sözlerine“Milli Görüş’ü anlatırken nezaket, zarafet, sabır ve hoşgörü içerisinde olmaya her zaman gayret ediyoruz” diyerek devam etti. Coşkun, “İktidarın yanlışlarını gözlerine sokarak değil, nasıl yapılmasının daha doğru olacağını belirterek anlatmaya özen gösterdik. Sosyal medya polemiklerine dahil olmadık. Siyasetin adeta kaynadığı bugünlerde, Ak Parti’den ne koparırız mantığında olanlara benzemedik. Yeni siyasi oluşumların derdiyle ilgilenmedik. Bizim derdimiz, İşimizi layıkıyla yapmak ve insanlığın kurtuluşu, ülkemizin refahı için çalışmaktır. Çalışmaya da devam etmektir” diyerek tamamladı. Toplantıda Ayhan ve Övün de partililere yönelik birer konuşma yaptı. Aylık faaliyet raporlarının okunmasıyla toplantı sona erdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz