SAKARYA'NIN SULTANLARINDAN YİNE AYNI BAŞARI SPOR

SAKARYA'NIN SULTANLARINDAN YİNE AYNI BAŞARI

SAKARYA'NIN SULTANLARINDAN YİNE AYNI BAŞARI

Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Lig'de ki tek Temsilcimiz Sakarya Voleybol Spor Kulübünğn filenin sultanları geçen hafta sezonu galibiyetle açmış ve evinde ki ilk maçında Ayvalıkgücü Belediyespor'u çok rahat şekilde 3-0 ile geçti

Sakarya Voleybol Spor Kulübü evinde ağırladığı Ayvalıkgücü Belediyespor'u set vermeden çok rahat şekilde geçti. Geçen hafta açılan sezonun ilk maçında Biga Çiçeklidede'yi deplasmanda 3-0 geçerek sezona galibiyetle başlamış, evinde ki ilk randevusunda ise Ayvalıkgücü Belediyespor'u da aynı tarifeyi uyguladı 3-0. İlk sette çok üstün olan Temsilcimiz Sakarya Voleybol Spor Kulübü bu seti 25-11 kazandı. İkinci sette de üstünlüğünü koruyan filenin sultanları 25-18  almasını bildi. 3.sette de ezici üstünlüğünü sürdüren Sultanlar 25-17  alarak karşılaşmayı set vermeden 3-0 kazanmasını bildi. 

Karlılaşmayı Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş, Alifuatpaşa eski belediye başkanı Kenan Oran, Kulübün ana sponsorları dan KoçCity Yönetim Kurulu Başkanı Mükerrem Koç, Spor severler izledi. Kulüp antrenörü tecrübeli isim İdris Demir'in kızları evinde konuk ettiği Ayvalıkgücü Belediyespor'u 3-0 yenerek 2'de 2 yaparak 1.lig'e şimdiden göz kırptı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz