SAKARYA SEVDALISI ERDOĞAN AÇILIŞ İÇİN GELECEK GÜNCEL

SAKARYA SEVDALISI ERDOĞAN AÇILIŞ İÇİN GELECEK

SAKARYA SEVDALISI ERDOĞAN AÇILIŞ İÇİN GELECEK

Büyükşehir Belediye meclisinde Başkan Ekrem Yüce, millet bahçesi ile ilgili konuştu. Yüce, millet bahçesinin bitim aşamasına geldiğini söylerken, açılışa Cumhubaşkanının geleceğini belirtti.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu İdaresi Başkanlığında (TOKİ) içerisinde millet kıraathanesinin de yer alacağı Sakarya Millet Bahçesinin yapım çalışmaları sürerken, konu büyükşehir belediyesi meclis toplantısında gündeme geldi.

54 gündem maddesinin görüşüldüğü mecliste Büyükşehir Belediye Başkanı ekrem Yüce, millet bahçesi ile ilgili konuştu. Yüce millet bahçesinde devam eden çalışmalar hakkında bilgi verirken, çalışmalarda bitme aşamasına gelindiğini belirtti.

Eski Atatür stadında hummalı çalışma devam ederken, Yüce millet bahçesinin açılışın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sakarya'ya gelerek gerçekleştireceğini söyledi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Vatan sever9 Aralık 2019, Pazartesi - 23.21

Bu milletin millet bahçesine ihtiyacı yok Sakaryada heryer milletin bahçesi her yer yeşillik. Bu milletin refah içimde geçinmeye ihtiyacı var adam gibi yola, tranvaya ve gar meydanına gelmesi gereken trene ihtiyacı var. Sakaryada 1950 ve daha önceden yapılmış yollar var at üstüne afaltı yada yamayı geç git. Siz hiç Allahtan korkmuyormusunuz.