SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ’NÜN BAYRAM MESAJI GENEL

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ’NÜN BAYRAM MESAJI

SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ  REKTÖRÜ’NÜN BAYRAM MESAJI

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mehmet Sarıbıyık Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

 

Sarıbıyık mesajında “Bizleri sevginin barışın huzurun ve kardeşliğin sembolü olan bir bayrama kavuşturan Allah’a hamd olsun. Bayramın bayram tadında geçmesini, şehrimize ülkemize ve tüm İslam Alemine barış ve huzur getirmesini diliyorum.

Bayram; gönüllere huzurun ve neşenin nakşedildiği, kalplere sevginin yerleştiği, yapılan güzel işler ile Allah rızasının kazanıldığı günlerdir. Gelin hep beraber bu huzuru gönüllerimize yerleştirelim, sevgiyi ve iyiliği yayalım, sevdiklerimizle buluşalım, kardeşliğimizi pekiştirelim, sevgiyle oluşturduğumuz pozitif sinerjiyi en yakınımızdan başlayarak, ailemize, akrabalarımıza, dostlarımıza, ülkemize ve tüm dünyaya yayalım. Sevginin paylaştıkça katlandığını unutmayalım.

Bu vesileyle akademik ve idari personelimizin, öğrencilerimizin, mezunlarımızın  ve ailelerinin ve Tüm İslam Alemi’nin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Bayramınızın bayram olması dileklerimle

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz