SATSO 7. Meslek Komitesi futbol turnuvasında ilk hafta maçları tamamlandı SPOR

SATSO 7. Meslek Komitesi futbol turnuvasında ilk hafta maçları tamamlandı

SATSO 7. Meslek Komitesi futbol turnuvasında ilk hafta maçları tamamlandı

SATSO 7. Meslek Komitesi futbol turnuvasında ilk hafta maçları tamamlandı

SATSO 7.Meslek Komitesinin Organizasyonunda yapılan Tesisat firmaları arasındaki futbol turnuvasının ilk hafta maçları tamamlandı.

SATSO Yönetim Kurulu Sayman üyesi Doğan Çatalbaş, Meclis Üyesi Ali Candan ve Komite Başkanı Emre Şahin ve firma temsilcilerinin katılımı ile gerçekleşen turnuvanın ilk hafta maçları toplam 4 grupta 20 takım arasındaki müsabakalarla gerçekleşti.

Çok sayıda kişinin takip ettiği maçlar sektör temsilcilerini ve çalışanlarını bir araya getirmesi açısından da önem arz ediyor. Çekişmeli ve zevkli mücadelelere sahne olan maçlarda 2. Hafta karşılaşmalarına geçildi. 

Firma yetkilileri de Turnuva ile ilgili memnuniyetlerini dilerek SATSO 7.Meslek Komitesine teşekkür ederek turnuvanın her yıl gerçekleştirilerek gelenekselleştirilmesini istediler.

 

7. MESLEK KOMİTESİ 2019 YILI FUTBOL TURNUVASI TEMİSİLCİ TAKIM GRUPLARI                                                                                                 

1. Hafta Puan Durumu                                                                                                      

 

                                                                             

A GRUBU                                                                           B GRUBU                                           

                1             PROTEK MÜH. 1                                             1             ADA LONCA       3            

                2             CİHAN TESİSAT                 1                                             2   ÖZISI     3            

                3             EGAS MÜH.       1                                             3             ENYENİ ENERJİ  0            

                4             FUAT SAYGILI    1                                             4             DİRİLİŞ DOĞ.     0            

                5             DETAY ISI            0                                             5             AKEL TEKNİK      0            

                                                                                                                                                                                                                                                          

                C GRUBU                                                                           D GRUBU                                          

                1             DELTA TEKNİK   3                                             1             ELMAS ISI           3            

                2             DAİM YAPI         3                                             2             TETİK YAPI          1            

                3             ÖZLER TEKNİK   0                                             3             ÖZEN TEKNİK    1            

                4             DELTA TEKNİK   0                                             4             ALTEK TEKNİK   0            

                5             MUTİ TESİSAT   0                                             5             KARASU DOĞALGAZ      0

                                                              

                                                                      

                                                                                                         

A Grubu müsabakalarında; Protek Müh - Fuat Saygılı  7-7, Cihan Tesisat - Egas Müh  5-5

B Grubu müsabakalarında; Ada lonca - Diriliş Doğ. 14-5 iken Özısı - Enyeni Enerji 5-2

C grubu müsabakalarında; Delta Teknik - Demirallar 14-2 iken Daim yapı - Özler Teknik 9-6

D Grubu müsabakalarında Elmas Isı - Altek 13-2 iken Tekik yapı - Özen Teknik 6-6olarak ilk hafta maçları sonuçlandı.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz