SEDAŞ, Yatırımlarıyla Bölgeye Değer Katmaya Devam Ediyor GÜNCEL

SEDAŞ, Yatırımlarıyla Bölgeye Değer Katmaya Devam Ediyor

SEDAŞ, Yatırımlarıyla Bölgeye Değer Katmaya Devam Ediyor

Kocaeli, Sakarya, Bolu ve Düzce’de,elektrik dağıtım hizmetinden sorumlu olan SEDAŞ; yaptığı yatırımlar, operasyonel faaliyetler ve yarattığı istihdam olanaklarıyla faaliyet bölgesine değer katmaya devam ediyor.

Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (SEDAŞ), 20 bin kilometrekarelik alanda, 3,7 milyon nüfusa ve 1,9 milyon aboneye yönelik elektrik dağıtım hizmetiyle birlikte müşteri memnuniyeti, iş güvenliği ve verimlilik odaklı hizmetlerini sürdürüyor. Yoğun sanayileşme sebebiyle; Türkiye’nin en fazla göç alan illerini kapsayan ve buna bağlı olarak enerji talebinin ortalamanın üzerinde arttığı bölgede, yapılan yatırım planlamaları ve operasyonel faaliyetler ile tüketicilere sürekli ve kaliteli hizmet sunulması için yoğun mesai harcanıyor.

SEDAŞ Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı Dr. Necmi Odyakmaz, şehirleşmenin çok yüksek seviyelerde olduğu SEDAŞ faaliyet bölgesindeki son 11 yılda yapılan yatırımları değerlendirdi. Odyakmaz; bugüne değin bölge için ayrılan 1 milyar 676 milyon 801 bin 435 lira tutarındaki yatırımın bölgenin ihtiyaçlarını karşılama ve vatandaşa hizmet konusunda çok önemli bir katma değer olduğunu belirtti.  Odyakmaz şunları kaydetti: “Hizmet bölgemiz birçok sanayi tesisi ve ticarethanenin bulunduğu, turizmin gün geçtikçe geliştiği bir bölge olmasının yanı sıra hızla artan bir nüfus yoğunluğuna da sahip.  Altyapı ihtiyaçlarının giderilmesi konusunda; diğer tüm kuruluşlarda olduğu gibi biz de sürdürdüğümüz operasyon ve yatırım faaliyetleri aracılığıyla, müşteri memnuniyeti bilinciyle görevimizi yerine getirme gayretindeyiz” dedi.

 

Müşterilerin talep ve ihtiyaçlarının etkin bir şekilde karşılanabilmesi ve etkili iletişim kurulabilmesi için müşteri iletişim kanallarını çeşitlendiren SEDAŞ; 125 kişilik Çağrı Merkezi ekibiyle 2020 yılında çağrı cevaplama oranı

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz