SERDİVAN'DA SİYASET ARENASI ISINMAYA BAŞLADI SİYASET

SERDİVAN'DA SİYASET ARENASI ISINMAYA BAŞLADI

SERDİVAN'DA SİYASET ARENASI ISINMAYA BAŞLADI

“Benim Serdivanımıza vereceğim çok şey, Serdivan’da yapacak çok işim var.”

ZAFER KAZAN KIZILCIKLI’DA KÖYLÜLER İLE BULUŞTU

Cumhuriyet Halk Partisi Serdivan belediye Başkan Adayı Avukat Zafer Kazan seçim çalışmalarına Kızılcıklı Köyünde devam etti.

Köy Kahvehanesinde vatandaşlar ile bir araya gelen Zafer Kazan önce kendilerinin sorunlarını dinledi sonra bu sorunları nasıl gidereceğini anlattı.

YOLLARIN TEKRAR TEKRAR KAZILMASINA İZİN VERMEYECEĞİZ

Köy yollarından şikayetçi olan vatandaşlara cevap veren Kazan: “Bizim dönemimizde yolların yapılıp ardından tekrar tekrar kazılmasına izin vermeyeceğiz. Alt yapısı tamam olan yollar neden kazılsın? Planlı şehircilik böyle olmaz. Planlı olmayınca da işte böyle, yolu yaparsın ardından üç beş ay sonra yok telefon hattı, yok doğalgaz borusu tekrar kazarsın. Yazık değil mi, israf değil mi, bu bizim paramız?” şeklinde konuştu.

Serdivan’da kırsal kalkınmayı gerçekleştireceklerini anlatan Kazan belediye bünyesinde “Kırsal Kalkınma Bürosu” kuracaklarını ve bu büro ile çiftçiyi nasıl destekleyeceklerini anlattı.

TÜM SAKARYA İHTİYAÇLARINI SERDİVAN’DAN KARŞILAYACAK

“Domates, biber, patlıcan fiyatları almış başını gidiyor. Neden üretmiyoruz çünkü çiftçi zor durumda. Çiftçi desteklenmiyor. Mazot, gübre, tohum fiyatları altında eziliyor. Ama biz Serdivan’da öyle bir kalkınma sağlayacağız ki bırakın Serdivan’ı, tüm Sakarya ihtiyaçlarını buradan karşılayacak. Yerli tohum, fide ve fidan desteği vereceğiz. Hayvancılığı desteklerimizle tekrar canlandıracağız.  Çiftimizin ürünü para edecek. Kendi ürünlerimizin satıldığı üretici pazarında çiftçimiz ve vatandaşları arada kimse olmadan buluşturacağız. Çiftçimiz emeğini değerinde satacak.” şeklinde projelerini anlatan Belediye Başkan Adayı Zafer Kazan: “Benim Serdivanımıza vereceğim çok şey,  Serdivan’da  yapacak çok işim var.”sözleri ile iddiasını dile getirdi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

kimse kim16 Şubat 2019, Cumartesi - 20.39

Dogru sizin turkiyeyede verecek cok şeyiniz var siz kim serdivan kim

Mehmet Alemdar13 Şubat 2019, Çarşamba - 22.04

Alemdar akrabam diye yorum yapmıyorum onu savunuyorum vaatleri niz altyapı sorunu tarım güzel birşey katılıyorum seçimde kazanırsınız sonra çıkıp bize ödenek vermediler bizi engellediler oyuzden yapamadık derseniz 5yilin hesabını kim verecek vaatlerde hep yaparız köylü nun yanindasiniz kazanınca seçim yaklaşınca halkla bir olmayalım her parti için geçerli yolsuzluk varsa takip edip mahkemeye veren yok ama hersecim yaklaşınca hırsız dersiniz kazanınca hiçbir belediye başkanı milletvekili başbakan yargilanmiyor demekki kazanasiyakadar adalet kazandıktan sonra ortpas adalet herşeyden önemlisi adalet Hz Ömer gibi olmalı zalimler için yaşasın cehennem