SÖZÜNÜN ERİ YAVUZ İSTİFA EDECEKMİ? SİYASET

SÖZÜNÜN ERİ YAVUZ İSTİFA EDECEKMİ?

SÖZÜNÜN ERİ YAVUZ İSTİFA EDECEKMİ?

AKP Genel Başkan yardımcısı Ali İhsan Yavuz, 'Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu' sözünü kullandığını söyleyerek ispat edilirse istifa edeceğini söylemişti.

Bunun üzerine sosyal medyada Yavuz'un konuşmasının videosu paylaşılmaya başlanırken, Yavuz bir kez daha 'söylemedim' dedi...

AKP Genel Başkan yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Sakarya'da yıkım kararı verilen 17 okulla ilgili dün açıklamalar yapmıştı. Yavuz, CHP'lilerin bu okullarla ilgili söylediklerinin tamamen asılsız olduğunu belirtirken, geçtiğimiz yıl İstanbul seçimlerinin tekrarlanmasıyla ilgili gündemle ilgili de açıklamalar yaptı. 
Ali İhsan Yavuz, "Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu' sözünü CHP'liler üretti, yok böyle bir söz. Birisi ispat etsin, ben istifa edeceğim" dedi.
Bu açıklama üzerine dün sosyal medyada Yavuz'un ilgili konuşmasının videoları yayınlandı. 
Yavuz bunun üzerine bir açıklama daha yaparak yine o sözleri söylemediğini ifade etti. 
Sosyal medya üzerinden açıklamalar yapan Yavuz'un paylaşımları şu şekilde: 
"1) Dün, sunum eşliğinde CHP'lilerin 'Hasarlı Okullar'la ilgili söylediklerinin tamamının   yanlış olduğunu BELGELERLE açıkladım. Yine Tank Palet ile ilgili söylediklerinin de baştan sona yanlış olduğunu ve önümüzdeki günlerde o konuda da tekrar açıklama yapacağımı ifade ettim.
2) Yine CHP'nin;
-Ezberci
-Manipülatif
-İş yapmayan ama iş yapanlara ayak bağı olmak için seferber olan
-Tribüne oynayan
-Hakikati değiştirmeye çalışan bir parti olduğunu örneklerle anlattım.

3) "Hiçbir şey olmasa bile kesinlikle bir şeyler oldu ama fark edemedik" sözünü de onların ürettiğini, ancak bundan gocunmadığımı ifade ettim. "Zararı yok onlar böyle sakızları çiğneyip meşgul olsunlar biz işimize bakalım. Zira yapacak çok işimiz var" dedim.

4) Ayrıca CHP'nin, Post-Truth (Yalanın siyaseti) kültüründen beslenen bir parti olduğunu uzun uzun anlattım. Belli ki DOKUNMUŞ... Her zaman yaptıkları gibi yine işi başka yere çekip, manipülasyonlarla farklı bir algı oluşturmaya çalıştılar.

5) Şimdi bir kez daha videoyu alt yazılı bir şekilde paylaşıyorum. Kurgucu CHP'liler dikkatli baksın. Sahi öyle mi demişim? Tabi gözleri görüyorsa, kulakları duyuyorsa...

-Sizi gidi manipülasyoncular sizi

-Sizi gidi kurgucular sizi

-Sizi gidi 'Post-Truth'çular sizi...

6) Şu da önemli: Dün 'CHP'lilerin 'Orta Hasar'lılarla ilgili söylediklerinin yüzde yüzünün yanlış olduğunu belgeleriyle ortaya koydum. Konuya dair hiç sesleri çıkmadı. Onca şey söylemişken Kurgucu CHP'liler yine o kurgu sözden medet umdular. Gülüyorum acınacak hallerine...

Sakarya basının siz değerli temsilcilerine duyurulur.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Dünya Lideri Duacisi10 Şubat 2020, Pazartesi - 21.41

Sayın Yavuz,bizim asil milletimiz valisine hakaret edene asla oy vermez sonraki bu kadar oy i tarafa degil kesinlikle bu tarafa döner ,durum gerçekten şaibeli,bu mendebur zihniyet kesinlikle bir dümen cevirdi şimdi dolayli olarak söylüyorlar,bir iş cevirdik ama farketmediniz diyorkar,bunlar bir lafi kullaniyorsa bir iş var demektir,devletimiz büyüktür Allah'ın izniyle herşeyin farkındadır ve biletlerini kesecektir,guvenimiz tamdır,yeterki sizler gecenizi gunduzunuze katip çalışın, DÜNYA LİDERİ ne layık olun,bizlerde arkanizda olacağız, şunu da soyliyim vekillerimizden ve yerel yönetimden hiiiccc ama hiiccc memnun değiliz,dost acı söyler,yapamiyan çekilsin lütfen, başta siz...