SURİYE POLİTİKASININ STRATEJİK MİMARI DAVUTOĞLU SAKARYA YA GELİYOR GÜNCEL

SURİYE POLİTİKASININ STRATEJİK MİMARI DAVUTOĞLU SAKARYA YA GELİYOR

SURİYE POLİTİKASININ STRATEJİK MİMARI DAVUTOĞLU SAKARYA YA GELİYOR

Yeni parti kuracağı söylenen ve Türkiye’yi karış karış gezen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu Sakarya’ya geliyor.

AK Parti eski Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ‘Dostlar Platformu’ buluşmasının Sakarya Randevusu için hummalı çalışma yapılıyor.

 

Tek tek davetiye dağıttılar

Ahmet Davutoğlu’nun Sakarya ziyareti ile ilgili eski AK Parti SakaryaMilletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün başını çektiği ekibin hummalı çalışma içinde oldukları ifade edildi.

Binlerce davetiye bastırarak eski Ak Partili, Saadet Partili, DYP ve MHP’liler ile temasa geçilerek Davutoğlu’nun Sakarya ziyaretinde bulunmaları istendi.

 

23 Ağustos’ta Serdivan’da

Ahmet Davutoğlu’nun ‘Dostlar Platformu’ Sakarya buluşmasının 23 Ağustos 2019 Cuma akşamı Serdivan’da bulunan Hanedan Tesisleri’nde gerçekleşecek.

Saat:18.00’de başlayacak ‘Dostlar Buluşması’ için bazı siyasilerin konuşmasının ardından Davutoğlu’nun kürsüye gelerek gündemi değerlendireceği ve yeni oluşum hakkında bilgilendirmede bulunacağı ifade edildi.

 

Kimler var?

AK Parti eski Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün’ün başını çektiği Sakarya oluşumunda, İsmail Durmaz, Talip Altıntaş, Cemal Sağlam, Naci Kral, Mehmet Çatalbaş, Recep Özdemir, Ahmet Genç, Hüseyin Gürsoy, Sebahattin Ergün gibi isimlerin yanında sürpriz isimlerin yer alacağı ifade edildi.

 

Eski başkanlar 2nci etapta

Davutoğlu’nun Sakarya buluşmasında ilk etapta eski belediye başkanı ve siyasetçilerin çok istemelerine rağmen bulunmayacakları ifade edildi.

Hükümet ve Devlet ile yakın zamanda iş yapmış seçilmiş, aday olmuş siyasilerin Davutoğlu’nun 2ncü ve 3ncü  ziyaret atağında ortaya çıkacakları ve bunun partiye olan katılımları hızlandıracağı ifade edildi.

ÜSTÜN DAVUTOĞLU'NU YALNIZ BIRAKMIYOR

https://www.sakaryamedyasi.com/ustun-davutoglu-nu-yalniz-birakmiyor-2.html

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Tayyip16 Ağustos 2019, Cuma - 09.24

Sen bir hainsin Sakarya gelme