TÜRK KADINI BİLİM İÇİN TOPLANDI TÜRKİYE VE DÜNYA

TÜRK KADINI BİLİM İÇİN TOPLANDI

TÜRK KADINI BİLİM İÇİN TOPLANDI

Bilim Adamları ve Mucitler Genel Merkezi Genç Kadınlar kurulu toplantısını yaptı...

 MİLLİ BİRLİK MESAJI

Kuruluş hakkında bilgiler veren Bilim adamları ve Mucitler Derneği Genel sekreteri Yusuf Uyğur, yapmış oldukları toplantıyla ilgili şu açıklamalara yer verdi...

ÖTEKİLEŞTİRMEYECEĞİZ

Uyğur: Yaklaşık üç buçuk saat toplantı içerisinde Soru Cevap kısmına geçildi. Gerekli bilgilendirmeler yapıldıktan sonra hedeflerimizden bahsedilmesi katılanlar da çok büyük heyecana sebep vermiş olup, asıl heyecanımız kimseyi ötekileştirmeden liyakati ön plana çıkarmaktır.

insanların hak ettiği yerde olmasına vesile olacağız. Devletimizin ve Milletimizin yanında olarak güçlenerek yolumuza sabırla, çalışarak ve azimle birliğimizi güçlendirmeye devam edeceğiz.

DEVLET VE MİLLET 

Bu güç zamanla büyüyerek hak ettiği yere gelecektir. Bizlerde benlik yapanlar yok. Biz olarak sağlam adımlarla hareket ediyoruz. Bütün yasadışı yapılaşmalara karşı olduğumuzu buradan herkese deklera ediyoruz. Devletimizin ve milletimizin değerlerine sahip çıkan herkes bizimle olabilir.

BİMUD VARSA UMUT VAR

Büyük fikirleri olan, benimde karınca misali ülkenin gelişmesine katkım olsun diyen herkesi  davet ediyoruz. BİMUD varsa BİR UMUDUMUZ da var...

Bilim Adamları ve Mucitler Genel Merkezi adına Genel Sekreter Yusuf UYGUR

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz