Türkiye’ye Örnek Sosyal Belediyecilik SİYASET

Türkiye’ye Örnek Sosyal Belediyecilik

Türkiye’ye Örnek Sosyal Belediyecilik

CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Çağdaş Yaşam Dayanışma Derneği’nin kongresine katıldı. Kılıç, “Herkesin hayatına dokunacak Türkiye’ye örnek bir sosyal belediyeciliği Adapazarı’nda hayata geçireceğiz” dedi.

 

KONGREYE KATILDI

Seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam eden CHP Adapazarı Belediye Başkan Adayı İsmail Kılıç, Çağdaş Yaşam Dayanışma Derneği’nin kongresine katılarak çalışmaları hakkında bilgi verdi ve destek istedi. Düzenlenen kongreye CHP Parti Meclisi Üyesi Ayça Taşkent ve CHP Adapazarı İlçe Başkanı Fatma Kurtuluş da katıldı. Çağdaş Yaşam Dayanışma Derneği’nin faaliyetlerini ve çalışmalarını yakından taki ettiğini ifade eden Kılıç, derneğe çalışmalarında başarılar dilediğini söyledi.

 

SOSYAL BELEDİYECİLİK

Adapazarı’nın iyi yönetilemediğini ifade eden Kılıç, “Adapazarı her zaman dediğimiz gibi maalesef iyi yönetilmemiş. Biz bu kötü gidişe son vermek için bir yola çıktık ve aday olarak sahaya indik. Sizlerden çıktığımız bu yolda desteklerinizi bekliyorum. Çiftçisinden esnafına, memurundan işçisine, öğrencisinden ev hanımına kadar herkesin hayatına dokunacak Türkiye’ye örnek bir sosyal belediyeciliği Adapazarı’nda hayata geçireceğiz” dedi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz