ÜSTÜN: BEN SİZDEN DEĞİLİM! SİYASET

ÜSTÜN: BEN SİZDEN DEĞİLİM!

ÜSTÜN: BEN SİZDEN DEĞİLİM!

Adaleti aradığımız Yeni Adli Yıl başında MYK kararı son derece adaletsiz bir karar olmuştur. “Zulüm bizdense ben bizden değilim...” diyen Rachel’i rahmetle, minnetle anıyorum.

AK Parti Sakarya eski milletvekili Ayhan Sefer Üstün, AK Parti MYK tarafından alınan ihraç kararıyla ilgili açıklama yaptı.

Hayatım boyunca doğruları söyleyip, dos doğru olmaya gayret ettim. Ak Parti kuruluş ilkelerinden uzaklaştığında da bunları önce içeride, sonraki aşamalarda dışarıda açık bir dille ifade ettim.

Ak Parti kurucu ilkelerinden uzaklaşmamış olsaydı iyi niyetli yapıcı uyarılarımızı dikkate alırdı. Maalesef Perinçek ile kol kola olanlar, terörist başından dahi medet umanlar kendi  arkadaşlarının haklı uyarılarına tahammül edemediler.

Yeni Ömerler arayanlara önce siz Ömer olmalısınız dedik buna tahammül edemediler.

Ne söylediysek Partinin ve Ülkemizin iyiliği için söyledik.

Gelişmeleri takip ediyoruz. Henüz tarafımıza iletilmiş yazılı bir tebligat yok. Bilahare Sayın Ahmet Davutoğlu ve arkadaşlarımızla istişare edip bir tutum belirleyeceğiz.

Adaleti aradığımız Yeni Adli Yıl başında MYK kararı son derece adaletsiz bir karar olmuştur. “Zulüm bizdense ben bizden değilim...” diyen Rachel’i rahmetle, minnetle anıyorum.

Bir hareket kendi Genel Başkanını , öz evlatlarını yiyorsa artık o hareketin nereye evrildiğini, nereye doğru koştuğunu kamuoyunun takdirine bırakıyorum...

Saygılarımla.

AYHAN SEFER ÜSTÜN

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Vyyy3 Eylül 2019, Salı - 14.39

He he anlat..heycanlı oluyor siyasi hayatında cebelleziden başka ne yaptın birde çok onu anlatta heycanlanalim ya hic zevk veriyon dostum saltanatın bitti paçavra gibi kapıdasın mandal bile olamadın dış kapıya bari susta millet sövupte günaha girmesin