YAVUZ; İSTİFA BEKLENTİLERİNİ BOŞA ÇIKARDI SİYASET

YAVUZ; İSTİFA BEKLENTİLERİNİ BOŞA ÇIKARDI

YAVUZ; İSTİFA BEKLENTİLERİNİ BOŞA ÇIKARDI

İstifa beklentilerinin aksine Ali İhsan Yavuz "Taptaze ümitlerle, durmak yok yola devam"dedi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, İstanbul seçimlerinin ardından sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı.

İŞTE YAVUZ'UN O AÇIKLAMALARI

İstanbul'u kazanmak elbette çok önemliydi. Ancak yenileme sürecinde de sık sık dile getirdiğimiz üzere, seçim kurallarının eksiksiz uygulanmasını sağlamak ve yapılan kanunsuzlukları karşılıksız bırakmamak çok daha önemliydi.

 

Biliyoruz ki demokrasilerde seçim olmazsa olmazdır. O yüzden seçim iş ve işlemlerinin sıkı şekil kurallarına bağlı olarak uygulanması, süreçlerin; kimsenin şüphe ve endişe duymayacağı aleniklikte işletilmesi şarttır.

İşte buna katkı sağlaması bakımından İstanbul seçim yenileme süreci çok önemlidir. Zira süreçler, yeniden kanunun öngördüğü kurallara uygun hale getirilmiş ve gelecekte tekrar güvenli seçim süreçlerinin işletilmesi yolu açılmıştır.

Bizler elimizden geleni yapıp gerisini Allah'a havale eden tevekkül sahibi insanlarız. İstanbul seçimlerinin yenilenmesi sürecinde, hep birlikte çok çalıştık. Sürece katkı veren herkese teşekkür ediyor, sonucun hayırlı olmasını diliyorum. Taptaze ümitlerle, durmak yok yola devam...

FATURA ONA DA KESÄ°LECEK!

https://www.sakaryamedyasi.com/fatura-ona-da-kesilecek.html

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

Kofte25 Haziran 2019, Salı - 00.49

HADİ ORDAN