YENİDEN REFAH PARTİSİNE YOĞUN İLGİ SİYASET

YENİDEN REFAH PARTİSİNE YOĞUN İLGİ

YENİDEN REFAH PARTİSİNE YOĞUN İLGİ

Yeniden Refah Partisi Sakarya'da muhteşem katılımla il divan toplantısını gerçekleştirdi

İl Başkanı Hasan Çınar beyin konuşması ile açılışı gerçekleşen İl Divan toplantısı yeniden Refah Partisi Kocaeli İl Başkanı Sayın Mehmet Aras beyin coşkulu konuşması ile yeniden Refah Partisi'nin artık önü alınamaz bir Yükseliş trendine girdiği gözlerden kaçmadı.

Sakarya yeniden Refah Partisi İl Başkanı Hasan Çınar konuşmasında Parti binalarının yeni yerine taşınmasıyla çalışmalarının daha da hızlanacağını söyledi. Ayrıca Yeni kurulacak olan partilere değinen Hasan Çınar, 14 senedir AKP'nin en üst düzey kadrolarını işgal edenler, sanki kendi suçları yokmuş gibi bugün tüm suçları Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a atıp milletin karşısına sütten çıkmış ak kaşık gibi çıkma gayretindeler.

Ali Babacan'ın Kemal Derviş politikasını harfiyen uygulamıştır. bugünkü dış borcun ve batağın asıl müsebbibi kendileridir. Aynı zamanda Babacan, Irak'a ilk bomba düştüğünde 8,5 milyar dolar cebimizde diyecek kadar şuursuz bir müslümandır.

Bugünkü dış politikada yapılmış olan hataların sorumlularından biri de Ahmet Davutoğlu'dur. bu partilerin asıl kurulma nedenleri AKP içindeki milli görüş oylarının yeniden dış güçlerin ve medyanın etkisi ile, asıl sahipleri olan yeniden refah partisine gitmesini engellemektir. ama bunu asla başaramayacaklar.


Türkiye'nin tek çaresinin milli görüş ve adil düzen olduğunu Kurtuluş reçetesinin kendilerinde olduğunu söyleyen İl Başkanı Hasan Çınar, Onlar çırakken bu okuldan ayrıldılar, artık bu okulun ustaları iş başına gelecek, ayrıca Sakarya'da partilerine gösterilen katılımdan ve teveccühtende çok memnun olduğunu söyleyen Çınar, bir çığ gibi büyüyoruz. 

17 Kasım 2019 Ankara Arena'da birinci olağan kongrelerini yapacaklarını, 30 otobüsle Ankara'ya gideceklerini dile getirerek, bütün Sakaryalı hemşerilerinide bu kutlu güne davet etti.
Başkan Çınar, Genel Başkanımız Fatih Erbakan İle Ülkemiz ve milletimiz, ikinci Erbakan iktidarını görecek inşaallah. dedi

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz

Yorumlar

kadir yilmaz1 Ekim 2019, Salı - 12.29

zafer birgun mutlaka gercekleşecekdir

Mrt1 Ekim 2019, Salı - 10.51

Bu güne kadar alternatif yokki oyumuzu verelim diyorduk artık var fatih erbakan

GÜNDEMCİ1 Ekim 2019, Salı - 09.50

Gerekli olan iradeye sahip , iktidarın en büyük adayı olma yolunda ilerliyor. Önümüzdeki dönemde hem iktidar hemde muhalefette köklü değişikler olacak. Taşlar yeniden dağıtılıyor sanırım bazı partiler tarihte isim olarak kalacak. Yeni dönem başlıyor....

Nihat Aşkın1 Ekim 2019, Salı - 09.44

Artık çare var altarnatif var yeniden refah partisi var

Haydar bulut1 Ekim 2019, Salı - 06.08

Milli görüş temsilcisi Yeniden REFAH partisi geliyor