Yeşilyurt’ta Kapalı Pazar Yeri Keyfi GENEL

Yeşilyurt’ta Kapalı Pazar Yeri Keyfi

Yeşilyurt’ta Kapalı Pazar Yeri Keyfi

Yeşilyurt Kapalı Pazar Yeri Hayırlı Olsun

Hendek Belediyesi’nin Yeşilyurt Mahallesi’nde yaptığı Yeşilyurt Ticaret Merkezi içerisinde yer alan modern kapalı pazar yeri hizmete girdi.

 

Yeşilyurt Mahallesi’nde pazarcı esnafı ve vatandaşı sağlıklı, modern bir alışveriş ortamında bir araya getirmeyi hedefleyen Hendek Belediyesi, yaklaşık bir buçuk yıl önce başladığı Yeşilyurt Ticaret Merkezi içerisinde yer alan 850 m2 modern kapalı pazar yeri projesini tamamladı. Projenin tamamlanması ile birlikte modern kapalı pazar yeri Yeşilyurt halkının hizmetine girdi.

 

Konforlu alışveriş

Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu pazar yerinin hayırlı olmasını dileyerek, “Vatandaşlarımız rahatlıkla, iklim koşullarından etkilenmeden, sağlıklı ve güvenli bir ortamda pazar alışverişlerini yapabilecekken, pazarcı esnafımız ise yağmurdan ve güneşten korunmuş olacaktır” dedi. Başkan Turgut Babaoğlu Yeşilyurt Ticaret Merkezi’nin inşasının devam ettiğini ve içerisinde yer alan diğer bölümlerin önümüzdeki günlerde tamamlanacağını söyledi.

 

Yeşilyurt Ticaret Merkezi’nin içerisinde neler var: 3 bin metre kare kapalı alandan oluşan merkezde 850 m2 Pazar yeri, dükkanlar,  1 adet market, basketbol voleybol sahası spor salonu ve 255 kişilik tribün yer alıyor.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz