YİNE YÜREKLER YANDI GÜNCEL

YİNE YÜREKLER YANDI

YİNE YÜREKLER YANDI

Ferizli İlçesinde bulunan Akgöl’de bindikleri kayığın alabora olması sonucu göle düşen çocuklardan 17 yaşındaki Ahmetcan Duman'ın cansız bedenine ulaşıldı.

Mustafa E.'yi kurtardıktan sonra Ahmetcan'ı kurtarmak için tekrar göle girdiği düşünülen Hasan Y.'nin cansız bedeni ise aranıyor...

ACI GERÇEK

Ferizli İlçesine bağlı Bakırlı Mahallesinde bulunan Akgöl’e balık tutmak için giden Hasan Y., Mustafa E. ve Ahmetcan Duman’ın bindikleri kayık alabora olunca 3 genç göle düşmüş, yaralı Mustafa E. 112 ekiplerince Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alınmıştı. Mehmet E.’nin ilk ifadesinde kendisini sudan Hasan Y.’nin çıkarttığını söylediği ve yardım çağırmak için gittiğini belirtmişti. Öte yandan ihbar üzerine bölgeye 112, Jandarma ve AFAD ekipleri sevk edilmişti.

SUDAN ÇIKARTILDI

Yapılan arama çalışmaları neticesinde 17 yaşındaki Ahmetcan Duman’ın cansız bedenine ulaşıldı. Bulanıklık nedeniyle çalışmaların sona erdirilmesi kararı verilmesinin ardından sudan çıkmaya hazırlanan dalgıçlar tarafından bulunulan Ahmetcan Duman’ın cansız bedeni, cenaze nakil aracıyla morga kaldırıldı. Öte yandan arama kurtarma çalışmalarının sona erdiği öğrenildi.

Yorum Ekle

Adınız / Rumuz

Yorumunuz